#1: an ambivalent dream

kellele meeldib DMi introvertsus ning karisma ja Mesh’i dünaamilisus, peaks kindlasti endale meelejärele leidma Rootsist pärit süntpop-projekti Michigan. stiilne ja modernne, väärt uurimist.

12.06.06 edit: viimane kuu on näidanud, et esimene album “Graceful and in Sin” on mitmeti mitmekesisem ja nauditavam, kui teine. kui sulle meeldib DMi “Violator” (kellele ei meeldiks?!), meeldib sulle kindlasti ka see plaat. sellega ei taha ma öelda, et teine album halb oleks. igaüks veendugu ise.

mitte piisavalt terav? jääb puudu tumedamapoolsetest helidest, atmosfäärist, emotsioonidest? efektid ei ole piisavalt kontrastsed? cylab on sinu jaoks! meenutades vokaalilt kohati collide’i, hõljub selle omanäolise bändi kontseptsioon post-goth ning industriaalsema electro maastikel, jättes samal ajal ruumi tekstuurile ja meloodiale.

järgmiseks tõeline maiuspala eklektikutele: trip hop, ambient ja muu malbe elektroonika mähkunud pehmesse unenäotaolisse loori. “The perfect soundtrack for alien porn filmed in a rift of the space-time continuum”.

midagi ka kvaliteetse post-rock’i fännidele. “..swirling, dreamlike soundscapes and immense waves of cascading, effects-laden guitars..” – atmosfääriline hammock.

tähelepanelikumad tuletavad eelnevatest ka päeva soovituse: aeg-ajalt vaadata cdbaby’sse – mõnusalt üllatav, kui palju uut ja huvitavat sealt leida võib. sorteerida saab žanri, kaanekujunduse, läbimüügi ning isegi meeleolu järgi. pealekauba on plaadid ka odavad.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s