#5: what if we simply fall

nagu näha, pole ma siia tükk aega mitte kui midagi kirjutanud, isegi siia kiiganud mitte. blogipidamine nõuab püsivust, pühendumust ja mis kõige tähtsam – aega, mida mul ilmselgelt piisavalt ei ole. et kaotatud aeg siiski kuidagi tasa teha, võiks rääkida natuke, mida viimasel ajal kuulanud olen.

aprilli lõpus tuli välja rupesh cartel‘i uus plaat “the disco and the what not” (plaadifirma megahype lehelt saab kuulata helinäiteid. ma ootasin seda plaati väga kaua, seejuures olid ootused ka väga kõrged. oli ju “mainland” elektroonilise popmuusika pärl ning üks mu favoriitalbumeid üldse. plaadi kättesaamisel ning esmakordsel läbikuulamisel tajusin mõningat pettumust. oli nii paremaid, kui ka vähemhäid lugusid, kuid tunne oli selline, et mainlandi emotsioon on kadunud. kui hakata nüüd järgi mõtlema uute kuulamisringide järgselt, on see ju loomulik, et emotsioon pole sama. lood on ju teised. igaljuhul väärib plaat vaatamist autonoomselt ning mitte teise plaadi valguses, vastasel juhul teeme plaadile põhjendamatut ülekohut. igatahes plaat on korralik, siit leiavad omale melokompvekid kõik, kes vähegi kvaliteetsest elektroonilisest muusikast lugu peavad. värsket plaaditeemalist intervjuud saab lugeda siit (rootsi keeles). ahjaa, sama plaadifirma all on ka artist lowe, kelle lugu “my song” on cool.

kusjuures suhteliselt hiljuti tuli välja ka a23‘e uus plaadike “meta”. kadunud on põrgusseneedvad mõistukõned, suitsiidiballaadid ning murtud südamete klubi kokkutulekulood. kuub on sama, kuid heledam ja lootusrikkam. lugudest – binary on juba singlina väljas. isiklikult meeldib mulle vast enim agressiivse värsiga “raw”, millel tasakaaluks ilus atmosfääriline refrään. check it out.

juhuslikult märkasin ma ühel õhtul arvuti taga istudes sõbra MSNi nimes, et ta kuulab artisti nimega space age baby jane. nimi jäi silma ja otsustasin ta välja otsida, et uurida, mis imeloomaga tegu on. tulemus oli enam kui tänuväärne. jah, jälle rootsi emotsioonielektroonikud!

suve alguses tuleb rabarock‘i raames eestisse apoptygma berzerk. minge siis teda kõik kenasti kaema ja kaasa elama. värskenduseks nupuke.

päris tihti kuulen ma mingite reklaamide taustal ning seriaalide alguslugudena the crystal methodi lugusid, mis niisama kusagil saadaval ei ole või ei ole nimed avaldatud. mis kühvel sellega nagu on?

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s