#37

couchsurfing.com korraldab juulikuus kaunis lõuna-eestis ürrarit, mis võib päris äge olla, võib arvestada sellega, et saab palju võõramaalastest kontakte ja palju mõnusalt aega veeta. kes ei tea, mis CS on siis see on lahe, reisihimuliste poolt üles putitatutd projekt kus inimesed reisivad kuhu soovivad ja sealt otsivad endale eelnevalt kellegi kes oleks nõus neid majutama, üldjuhul on tegemist sama avatud inimestega, sest inimene, kes on nõus võõra poole minema ja inimene, kes on nõus võõrast majutama on juba selle poolest sarnased. ja mis on parem võimalus kui see, et õppida vähese aja jooksul uuest kultuurist maksimumi saama. igaljuhul võib see küll hea värk olla ja mind pani mõtlema, et tahaks minna. telgid juhei! kaks paari pükse kaasa!

————————- kopipeist kodukalt —————————

Summary: CS/HC suvelaager / summercamp 17.-19.07. 2009 (South-Estonia)

Location: Europe > Estonia > Tartumaa > Tartu

Date: 17 July 2009 – 5:00 pm

End: 19 July 2009 – 5:00 pm

Confirmed Yet: Yes (EST)

Suvi on käes ja esimest korda otsustasime ka Lõuna-Eestis korraldada ühe toreda suvelaagri. Üritus algab Tartu igakuise kokkusaamisega reede õhtul (17.07) ja jätkub järgmine päev Põlvamaal Nohipalus mängude, loodusenautimise ja saunaga õhtul. Oodatud on kõik praegused, vanad, uued ja muidu toredad liikmed, kaaslase või sõbra võib ka kaasa võtta. Kõigepealt ürituse esijalgne kava:

17.07.2009 17.00 – Saame kokku Raekoja platsil, Suudlevate tudengite purskkaevu ees, linnaekskursioon soovijatele

19.00 – 24.00 Tartu igakuine kokkusaamine (koht selgub)

18.07.2009 10.15 – Saame kokku Tartu raudteejaama ees

10.44 – Rong väljub Orava suunal, pilet 40 EEK, meie sõidame Ilumetsa peatuseni

12.01 – Rong saabub Ilumetsa peatusesse

12.01 – 13.00 – Väike matk looduses Ilumetsa (Nohipalu) RMK metsamajani

13.00 – 14.00 – Laagri üles seadmine

14.00 – 18.00 – CS/HC murumängud ja võistlused (üllatused!)

18.00 – 20.00 – Grillime ja tšillime

20.00 -… Saun ja trall

19.07.2009 10.00 – Äratus

10.00 – 11.00 – Asjade pakkimine

11.00 – 14.00 – Meie ees on valik, kas teha ümbruskonnas väike matk või võtta päikest

14.00 – 15.00 – Suundume tagasi Ilumetsa raudteejaama (peatusesse)

15.54 – Väljub rong Tartu suunal

17.15 – Oleme tagasi Tartus

Ööbimine Nohipalus: üldiselt toimub ööbimine telkides, majas on ka mõned voodid (6 kohta), aga sellele ei tasu väga loota. Kui endal telki ei ole, saab sellest teada anda ja küll kamba peale saame asja lahendatud. Kaasa tuleks võtta ka magamiskott ja soojad riided. Toit ja jook: Igaüks võtab ise natukene kaasa, teeme suure grilli. Juhul kui osavõtutasust jääb raha üle, läheb see samuti grillipatta. Osavõtutasu: vaid 100 EEK. Suuresti läheb see maja rentimiseks (seal on saun ja saunast saab tiiki ka hüpata), pesemisvõimalus ja kööginurk, mõned toad. Mis osavõtutasust üle jääb, selle eest ostame söögipoolist ja grillvarustust (sütt jms). Registreerimine: kirjuta kiri aadressile tartu_cs@hceesti.ee lisage oma ees- ja perekonnanimi, cs/hc kasutaja ja kontakt ning kaaslaste andmed (juhul kui võtate kedagi kaasa). See on ainus ametlik registreerimisvõimalus ja hästi oluline on, et te annaks oma osalussoovist teada võimalikult ruttu, sest praegu oleme teinud puhkemajale vaid eelbroneeringu (broneering jõustub alles siis, kui oleme tasunud metsamaja rendi eest). Registreerimisel liidetakse teid automaatselt tartucamp2009 listiga, mille kaudu saate täiendavat informatsiooni ürituse kohta ja saate osaleda ka aruteludes. Samuti võite osaleda aruteludes hospitalityclub.org ja couchsurfing.org foorumites/gruppides.

Advertisements

One thought on “#37

  1. reiviklaver Postituse autor

    ..loomulikult olin ma ise sel ajal kuskil ära, täpsemalt plink plonkil, kuid olen kindel, et sealolijatel oli väga vahva. next year perhaps?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s